Насосна станція Wilo-Isar BOOST5 – наше рішення для комфортного водопостачання будинку!

Насосна станція Wilo-Isar BOOST5 – наше рішення для комфортного водопостачання будинку!

ЕФЕКТИВНА. МАЛОШУМНА. НАДІЙНА.

Концерн WILO SE пропонує ефективне комплексне рішення для власників будинків – самовсмоктуючу насосну станцію підвищення тиску Wilo-Isar BOOST5, яка вже отримала схвальні відгуки користувачів та фахівців.

Насамперед усім сподобалася надзвичайно тиха робота. Звичайний гідрофор – досить шумне обладнання, і знайти для нього місце – окрема задача. Нова установка Wilo-Isar BOOST5 працює дуже тихо завдяки шумоізоляції корпуса та конструкції гідравліки. Станцію можна розташувати будь-де – вона не заважатиме.

На думку користувачів, важливою перевагою є компактність, ергономічний корпус, та зручність у користуванні. Насосні станція попереднього покоління – достатньо громіздка і складна в обслуговуванні. Купуючи Wilo-Isar BOOST5, користувач отримує все необхідне для підвищення тиску в системі водопостачання.

Фахівцям сподобалося продумане рішення для простого монтажу: патрубки обертаються на 360 градусів, підключення до електромережі через побутову розетку.

Покупці, яких ми опитували, відзначають високу енергоефективність, зручність управління, та сучасний дизайн нової насосної установки.

 У нас в магаині можна купити станцію підвищення тиску Wilo-Isar BOOST5.