EcoVadis відзначив Wilo Group платиновою нагородою

EcoVadis відзначив Wilo Group платиновою нагородою

НЕЗАЛЕЖНА АГЕНЦІЯ ВИЗНАЧИЛА WILO GROUP ЛІДЕРОМ В РЕЙТИНГУ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

Концерн Wilo Group здобув від визначника рейтингів сталого розвитку EcoVadis найвищу відзнаку – платинову нагороду!

Лише 1% з 90000 компаній, оцінених рейтинговою агенцією EcoVadis у всьому світі, досягли цього рівня.

У 2019 та 2020 роках Wilo Group отримав срібні медалі, а у 2021 золоту медаль.

«З моменту свого заснування у 1872 році Wilo Group перетворився на добре відомого лідера. Стійкий розвиток завжди був невіддільною частиною нашої ДНК. Платинова нагорода підтверджує нашу стратегію та є джерелом великої гордості», — говорить Олівер Гермес, голова правління та генеральний директор Wilo Group.

«Платинова нагорода показує, наскільки успішно працює Wilo по всьому ланцюжку, від виробництва до збуту насосного обладнання, — додав Георг Вебер, член правління та технічний директор Wilo Group. Однак, найвищий рейтинг також є для нас стимулом для подальшого покращення нашої діяльності».

EcoVadis — одна з найвідоміших універсальних міжнародних агенцій по визначенню рейтингів сталого розвитку. Використовуючи систему показників, рейтинг вимірює такі показники як стійкі цілі, реалізовані заходи, сертифікати та заходи контролю. Залежно від галузі, розміру компанії чи географічного положення, EcoVadis враховує 21 критерій у всьому виробничо-збутовому ланцюзі – від закупівель до виробництва та управління людськими ресурсами.

Платинова нагорода – одна з багатьох престижних відзнак, отриманих Wilo за останні роки. Наприклад, у 2021 році компанія була відзначена нагородою у галузі сталого розвитку German Sustainability Award (Deutscher Nachhaltigkeitspreis, DNP) у сфері трансформації «Клімату». Також раніше Wilo була обрана як один з «50 лідерів у галузі сталого розвитку та захисту клімату» у всьому світі.

«Я впевнений, що разом ми зможемо уповільнити зміну клімату та досягти глобальних цілей у галузі захисту навколишнього середовища. Своїми зусиллями ми сподіваємося заохотити інших прагнути до сталого розвитку та захисту клімату за межами корпоративних та національних кордонів», — наголошує Олівер Гермес.