Разом за захист клімату

Разом за захист клімату

Africa GreenTec впроваджує концепції, спрямовані на підвищення продуктивності праці та покращення умов життя людей в Африці за рахунок сталого виробництва електроенергії на основі сонячної енергії.

Електрика відіграє невід’ємну роль розвитку регіону Африки на південь від Сахари: водопідготовка, охолоджувальні мережі, електрика, інтернет – все має працювати безперебійно і безпечно. Некомерційна організація Africa GreenTec робить великий крок у цьому напрямі, впроваджуючи так звані ImpactSites. Проект підтримується технологічно та фінансово компанією Wilo та Wilo Foundation.

Окрім забезпечення інноваційними технічними рішеннями, група Wilo бере участь у покритті витрат за проектом у розмірі 30 000 євро. “Разом з нашими міжнародними партнерами ми просуваємо орієнтовані на майбутнє рішення, які не завдають шкоди екології. Наш головний критерій – це цілі сталого розвитку, визначені Організацією Об’єднаних Націй. Підписавши міжнародний договір ООН у 2018 році, ми, група Wilo, підкреслили нашу відданість міжнародних цілей у сфері сталого розвитку. Проект у Сенегалі є наочним виразом цього прагнення”, – підкреслює Олівер Гермес, голова правління та генеральний директор групи Wilo. У 2019 цифровий першопрохідник був обраний Організацією Об’єднаних Націй як один із “50 лідерів у галузі сталого розвитку та захисту клімату”. “Ми реагуємо на світ, повний викликів, декількома способами – як інноваціями у продуктах, так і активною участю у спільній діяльності. Тому що нам ясно одне: разом ми можемо досягти і змінити набагато більше, ніж самотужки”, – каже Георг Вебер, технічний директор групи компаній Wilo.

Wilo & Africa GreenTec: Прагматичні рішення

Надійне постачання енергії та чистої питної води – одна з головних глобальних проблем сучасності, особливо в 49 країнах Африки на південь від Сахари. У рамках своєї стратегії сталого розвитку Wilo Group прагне забезпечити до 2025 доступ до чистої води для 100 мільйонів осіб.

У співпраці з Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), урядом Сенегалу, громадою Н’Діоб у центральній частині Сенегалу та за наукової підтримки Мюнхенського технічного університету лідер у галузі технологічних рішень Wilo підтримує проект німецької некомерційної організації Africa GreenTec спільно з Wi-Fi. “Ми раді працювати з досвідченими партнерами та експертами, щоб зробити значний внесок у благополуччя жителів регіону. BMZ створило програму відновлення Африки за допомогою Плану Маршалла. Завдяки співпраці з партнерами, які вже зарекомендували себе на місцях, такими як Africa GreenTec, ми пропонуємо практичні рішення і тим самим вносимо внесок у покращення умов життя людей, створення перспектив і, таким чином, усунення причин вимушеної міграції”, – переконаний Кей Хоффманн, директор з розвитку бізнесу в Африці Wilo.

Н'діоб: Сенегальська громада з "екологічним" підходом

Громада Н’діоб є пілотним проектом для майбутньої реалізації так званих ImpactSites у Сенегалі. Тут цілі сільські громади у сільських регіонах забезпечуються електрикою та оснащуються сучасними технологіями, які забезпечують, зокрема, доступ до чистої питної води. Під проводом її голови та активіста-еколога Умара Ба вся громада має “екологічне” бачення: Н’діоб хоче стати самодостатньою сільськогосподарською громадою, яка не залежить від імпорту. Основою для цього є енергетичні рішення з відновлюваних джерел та стійкі ділові відносини з партнерами для створення відповідних виробничо-збутових кіл.

Wilo надає підтримку не лише активними діями, а й технічними інноваціями, такими як комплексна водопідготовка. Джерело: Africa GreenTec

Wilo Foundation підтримує проект соціального підприємництва

Реалізація проекту стала можливою завдяки великому пожертвуванню у розмірі 150 000 євро від Wilo Foundation. Wilo Foundation приділяє особливу увагу питанням охорони навколишнього середовища, захисту клімату та, зокрема, води як ресурсу. Крім того, відповідно до концепції підтримки молоді, фонд піклується про молодих людей шляхом покращення їхньої освітньої складової та умов життя. “Прагнення та стійкий підхід цього багатогранного соціально-підприємницького проекту добре узгоджується з нашим баченням та фундаментальними цінностями, які відображені у життєвих принципах сім’ї засновників Опландера, а також у корпоративній культурі Wilo”, – каже Еві Хох, член виконавчої ради Wilo Foundation.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.africagreentec.com