Новини про футбол з найголовнішого храму футболу

Новини про футбол з найголовнішого храму футболу

І якщо ви думаєте, що компанія Wilo стоїть осторонь від футбольних переживань, то повірте – ви дуже сильно помиляєтесь!

Настав час розповісти вам про свій внесок у футбольний світ, а конкретно про храм футболу. Здивовані що такий існує? У нас для вас ще буде багато відкриттів, але поки поговоримо про нього, про цей самий справжнісінький футбольний рай та про роль компанії Wilo в ньому.

Німецьке спортивне телешоу в той час мовило, що «це арена мрії для уболівальників всього світу». Де ж цей прекрасний світ футболу місткістю майже 82 000 осіб? Футбольна арена Дортмунда є найбільшою в Німеччині, а легендарна південна трибуна, відома як «Жовта стіна», – одна з найбільших стоячих трибун в Європі. Ця споруда зі скляним фасадом й обігрівом газону є не тільки символом міста та гордістю команди «Боруссія Дортмунд», але також є високотехнологічним об’єктом, спрямованим на відповідальне ставлення до охорони навколишнього середовища.

Відомо, що системи водопостачання та водовідведення на футбольних стадіонах повинні мати регульовану продуктивність, оскільки під час гри водоспоживання знижується, а в перерві – різко збільшується, в тому числі через активне використання санітарних приміщень.

І нашою гордістю є вибір команди «Боруссії Дортмунд», яка вже багато років довіряє всі ці завдання обладнанню високотехнологічної компанії WILO, рішення якої в області водопостачання та водовідведення у VIP-зонах, опаленні роздягалень та обігріву газону допомагають підтримувати екологічність навколишнього середовища.

З 2019 р. нові моделі насоса Wilo-Stratos MAXO використовуються в системі постачання південної трибуни.

Чому ми вважаємо цю арену футбольним храмом або трохи про «Ла Скала» німецького футболу.⠀

Історія арени почалася в середині 1960-х, коли було прийнято рішення про будівництво ще одного стадіону до чемпіонату світу з футболу 1974 року. Все було готово якраз до 76-го Рурського дербі: стадіон, в той час відомий як «Вестфаленштадіон», прийняв 54 000 глядачів на стоячих трибунах під час дружнього матчу між господарями – «Боруссії Дортмунд» і «Шальке 04». До початку 1990-х дортмундська арена зберігала свій первісний вигляд, проте потім було ухвалено три етапи реконструкції, які перетворили «Сігнал Ідуна ПАРК» в «Ла Скала» німецького футболу. Сталося це завдяки близькості трибун до поля, акустиці та унікальному ентузіазму місцевих футбольних уболівальників. Арена отримала визнання навіть на батьківщині футболу: відома англійська газета The Times оцінила атмосферу й оснащення арени «Сігнал Ідуна ПАРК», назвавши його кращим стадіоном світу.

Нагадаємо, що дортмундський стадіон входить в число найбільших та найбільш облаштованих в Європі. Стабільна робота спортивної споруди Рура забезпечується за допомогою розумного насоса Wilo-Stratos MAXO.