Універсальний модуль Wilo-Connect для насосів серії Yonos MAXO

Універсальний модуль Wilo-Connect для насосів серії Yonos MAXO

ДЛЯ ПРОСТОЇ ТА ШВИДКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ДО СИСТЕМИ

Новий модуль Wilo-Connect Yonos MAXO забезпечує додаткові функції в існуючій лінійці насосів Wilo-Yonos MAXO, надаючи ще більше можливостей для економії. Модуль призначений для зовнішнього управління та для передачі повідомлень про робочі стани насосів Wilo-Yonos MAXO/-D/-Z

При застосуванні модуля Wilo-Connect Yonos MAXO відпадає необхідність у зовнішньому захисті та додаткових приладах керування з відповідними витратами на їх установку. Модуль застосовується з одинарними та здвоєними насосами, встановлюється в нові або вже змонтовані насоси, як додаткове обладнання. Легко монтується завдяки роз’ємному з’єднанню.

Монтаж Wilo-Connect Module

Високоефективні електронно-регульовані насоси Wilo-Yonos MAXO широко використовуються в системах опалення, кондиціювання, в замкнутих контурах охолодження та в промислових системах циркуляції. Розроблений, з урахуванням побажань клієнтів, модуль Wilo-Connect дає користувачам велику гнучкість, розширюючи функціональні можливості Wilo-Yonos MAXO:

  •  узагальнена сигналізація робочого стану SBM через безпотенційний нормально розімкнутий контакт;
  •  узагальнена сигналізація несправності SSM через безпотенційний нормально замкнутий контакт;
  •  керуючий вхід «Зовнішнє вимк.» («Ext. Off») через безпотенційний нормально замкнутий контакт;
  •  основний / резервний режим роботи з перемиканням по часу для режиму роботи здвоєного насоса, нема потреби в ручному перемиканні оператором.

Wilo-Yonos MAXO має кілька режимів роботи з автоматичною зміною швидкості, які забезпечують набагато більш ефективне управління насосом. Це, в свою чергу, призводить до великої економії енергії при встановлені насоса в нові або вже існуючі системи. У деяких випадках термін окупності насоса не перевищує одного року, що робить його неймовірно енергоефективним та економічним рішенням.

Wilo-Yonos MAXO в поєднанні з модулем дозволяє відображати коди помилок, які вказують, чи є проблема в системі, також сигналізують про засмічення системи або сухому ході – усуваючи будь-яку можливу відмову. Насос має компактну конструкцію, що значно полегшує його монтаж при заміні старих нерегульованих насосів.