Розумне рішення: Wilo-Stratos GIGA2.0

Розумне рішення: Wilo-Stratos GIGA2.0

Розумне рішення, що забезпечує високу продуктивність, Wilo-Stratos GIGA2.0

Надійне забезпечення ресурсами грає центральну роль в обслуговуванні будинків, особливо великих, де повинні забезпечуватися великі значення об’ємної витрати, іноді з високим напором, щоб забезпечити необхідну тепло- або холодопостачання. Wilo-Stratos GIGA2.0, один з перших розумних in-line насосів сухого ходу, представлених на ринку, доводить, що ефективність й інтелектуальні технології можуть успішно використовуватися разом.

«Наш розумний in-line насос з сухим ротором пропонує безліч інтерфейсів для керування декількома насосами, інтеграції в систему автоматизації будівель, збору даних та сучасних можливостей мобільного доступу через Wilo-Smart Connect», – пояснює Йорг Келлер, менеджер по продукту компанії Wilo. Серед іншого, це дозволяє налаштовувати насоси й керувати ними через Bluetooth за допомогою мобільного пристрою. «Також існує можливість віддаленого доступу й керування декількома насосами через мережевий протокол Wilo-Net», – розповідає Келлер. За допомогою додаткового модуля Wilo-CIF насос Wilo-Stratos GIGA2.0 надає ще один інтерфейс, який, крім іншого, забезпечує сучасне й безпечне Ethernet-підключення системи автоматизації будівлі, яке засноване на перевірених й затребуваних протоколах BACnet IP і MODBUS TCP.

Інтуїтивно зрозуміле й безпечне введення в експлуатацію

У подальший розвиток насоса Wilo-Stratos GIGA, який неодноразово перевірявся й випробовувався в польових умовах, знову увійшли результати численних досліджень, проведених на ринку. «Час є значним фактором як для операторів, так і для монтажників, тому простота установки й інтуїтивно зрозуміле керування відіграють важливу роль, що ми особливо врахували при роботі над Wilo-Stratos GIGA2.0», – повідомляє Йорг Келлер. «Крім цих функцій, насос Wilo-Stratos GIGA2.0 також володіє помічником по налаштуванню з урахуванням конкретних умов застосування для оптимального керування насосом. Він керується за допомогою перевіреної технології «зеленої кнопки», при цьому всі етапи роботи відображаються на великому екрані поряд з усіма робочими параметрами для аналізу й оптимізації».

Ефективність та надійність

Оптимальна енергоефективність всієї системи є результатом інтелектуальної взаємодії технології електронно-комутованого двигуна класу IE5 з перевіреною гідравлікою насоса (індекс мінімальної ефективності ≥0,7), а також інноваційних функцій керування й індивідуальних можливостей оптимізації. «Інноваційна технологія двигуна в поєднанні з перевіреною гідравлікою насоса забезпечують максимальну надійність», – каже Йорг Келлер. Це грає головну роль, особливо у випадках застосування насоса Wilo-Stratos GIGA2.0. «Готелі або стадіони повинні бути надійно забезпечені тепло- й холодопостачанням», – розповідає Келлер. «Насос Stratos GIGA2.0 також має переваги в цьому відношенні завдяки інноваційній технології двигуна й перевіреній гідравліці насоса».