Нові насоси Wilo-Atmos TERA-SCH

Нові насоси Wilo-Atmos TERA-SCH

Перекачуємо воду ефективно з новою лінійкою насосівWilo-Atmos TERA-SCH

Насоси Wilo з аксіально-розділеним корпусом для великих об’ємів перекачування

Компанія Wilo безперервно працює над розробкою нових серій обладнання та вдосконаленням існуючих моделей. Разом з новими технологіями в проектуванні це дозволило створити якісно нову серію насосів з аксіально-розділеним корпусом Wilo-Atmos TERA-SCH, яка замінить існуючу лінійку насосів Wilo-SCP.

Надійна робота та енергоефективне водопостачання

У назві «аксіально-розділений корпус» ховається головна особливість конструкції насоса, коли він розділений по вісі валу на дві частини: кришку та корпус ротора. Така конструкція дозволяє отримати доступ по роторної частини насоса (вал, робоче колесо, ущільнення) без від’єднання трубопроводів. Це полегшує технічне обслуговування насоса, а за наявності повністю зібраного ротора на складі запасних частин значно скорочує час на ремонт і відновлення його роботи.

Поліпшення характеристик насосів саме такої конструкції є досить складним завданням через протилежну залежність показників Ефективність / NPSH*. За допомогою CFD** моделювання вдалося досягти найвищих рівнів ефективності без шкоди для значення NPSH. Чим нижче це значення, тим краще для експлуатації насоса, особливо коли він працює при від’ємному тиску на вході. Конструктивні поліпшення додатково гарантують низький рівень вібрації та шуму, що зводить технічне обслуговування та знос деталей до мінімуму, що має прямий вплив на підвищення експлуатаційної надійності та довговічності. Це забезпечує безперебійну та надійну подачу питної води.

Внутрішній корпус та лопаті робочого колеса насоса серії Wilo-Atmos TERA-SCH можуть бути покритті керамічним покриттям Ceram CT. Ексклюзивний матеріал, надає деталям високу абразивну стійкість і мінімальну шорсткість поверхні. Це допомагає підвищити ефективності насоса до 2,5% ККД.

Нова гідравліка разом з двигуном IE4 з високою ефективністю має високий загальний ККД, що призводить до особливо низьких витрат електроенергії.

* NPSH (ефективний позитивний напір на всмоктуванні насоса). Різниця між тиском на вході і найнижчим рівнем тиску всередині насоса. Чим нижче значення, тим краще та більші можливості експлуатувати насос без кавітації.

**CFD(Computational Fluid Dynamics) Обчислювальна гідрогазодинаміка — галузь гідромеханіки, яка використовує чисельний аналіз та структури даних для вирішення і аналізу проблем, пов’язаних з рідиною.

Полегшений монтаж та обслуговування

Переважна більшість користувачів та монтажних організацій вважають операцію вирівнювання валів насоса і двигуна однією з найскладніших. Від якості виконання цих робіт також залежить рівень вібрації та надійність в експлуатації.

Нова конструкція муфти дозволяє робити більші допуски при центруванні, а пристрій вирівнювання двигуна на площині прискорює монтаж та введення в експлуатацію. Це також мінімізує зусилля, необхідні для регулярного обслуговування.

Супровід від планування до введення в експлуатацію

Спеціалісти ВІЛО УКРАЇНА допоможуть вам у виборі найкращого рішення серед аксіальних насосів та супровід на всіх етапах: від ідеї до першого пуску насоса.